Advertisements

What is Tiesas.lv?


Tiesu sistēmas, tiesāšanās procedūru un tiesību aprakts. Tiesu, prokuratūru un dzimtsarakstu nodaļu kontaktinformācija. Latvijas Tiesu Portāls, Laipni lÅ«dzam jaunajā Latvijas tiesu portālā!.

Tags and Categories

Laipni lÅ«dzam jaunajā Latvijas tiesu portālā! Aktualitātes Lapas apmeklējuma skaits Tiesas Blog Forum Cloud Security Latvijas Tiesu Portāls tiesas.lv tiesas spriedums tiesas sÄ“des tiesas, lv, latvijas tiesas.lv tiesas.lv latvijas tiesu datumi tiesas

Images of Tiesas

Summary and Contact Information

Laipni lūdzam jaunajā Latvijas tiesu portālā!Latvijas un Šveices sadarbības programmasindividuālā projekta „Tiesu modernizācija Latvijā” ietvaros ir izstrādāts jauns Latvijas tiesu portāls.Jaunais portāls ir pilnveidots funkcionāli attīstīts kā arī padarīts tā lietotājiem draudzīgāks un pārskatāmāks.Projekta „Tiesu modernizācija Latvijā” ietvaros ir pilnveidota elektronisko dokumentu aprite kā rezultātā vairāku tiesvedības dokumentu veidlapas ir pieejamas elektroniski portālā www.tiesas.lv  sadaļā „E-pakalpojumi”.

Tiesu administrācija norāda ka uz šo brīdi Elektroniskās veidlapas nav iesniedzamas tiesā elektroniski!Veidlapas iespējams lejupielādēt un aizpildītas iesniegt tiesā drukātā formātā. Portālā ir pieejams arī nodevu kalkulators ar kura palīdzību ir iespējams aprēķināt izmaksas (valsts nodevas apmēru) kas saistītas ar dokumentu iesniegšanu tiesā.Jaunajā portālā ir paredzēta anonimizētu tiesu nolēmumu meklēšanas iespēja.

Atlasīto nolēmumu lietotājs varēs atvērt un apskatīt  tiešsaistē kā arī saglabāt.Lietotāju ērtībai ir pieejama arī iepriekšējā www.tiesas.lv interneta vietne.Aicinām portāla apmeklētājus izteikt savu viedokli un ierosinājumus attiecībā uz jaunā portāla darbību un funkcionalitāti rakstot uz  e-pastu: tiesu.portals@tiesas.lv

Where does this information come from?
Tiesas.lv's domain name records are currently being reviewed by a moderator.

How can I contact the owner of this domain?
Email the owner of Tiesas.lv at nick@tna.gov.lv


Traffic Sources
social networks
search engines
ad campaings
direct traffic
other
  rank

1,408,734

  traffic

500,000+

  change

23%

Advertisements

What sites are similar to this one?

Domain Description
at.gov.lvLatvijas Republikas Augstākā tiesa
advokatura.lvLatvijas Zvērinātu advokātu padome
vip.latnet.lvThe Latvian Maritime Law Asociation ()
inbox.lvInbokss
google.lvGoogle
ltb.lvLatvijas Tiesnešu biedrība
pasts.lvLatvijas Pasts
lps.lvLatvijas Pašvaldību savienība (LPS)
llpa.lvLatvijas lielo pilsētu asociācija (LLPA)
latvija-eiropa.gov.lvEiropas Lietu birojs

Where do tiesas.lv's visitors come from?Show off your website's popularity with our free badge


badgebadge

Copy code and paste on your websiteWhat else can you tell me about Tiesas.lv?

Who does Tiesas.lv use as a cloud platform?
Dedicated hosting on a managed server with the address www.tiesas.lv. The domain name Tiesas.lv uses a generic TLD and has an Unknown virtual private cloud.
How are statistics meausured?
Tiesas.lv's rank is based on the top 25,68,293 domain names on the internet and the daily pageviews are an estimate based on the site's rank and whois records.

Snippet of domain content
". Latvijas un Šveices sadarbÄ«bas programmas individuālā projekta „Tiesu modernizācija Latvijā” ietvaros ir izstrādāts jauns Latvijas tiesu portāls.."
Related Terms
More:
Domain Name Index: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


All Brand Names, Logos etc. are properties of their respective owners.  -  Disclaimer